Binnur Sormageç Kimdir                       Basında                   Hizmetlerimiz                    Bize Ulaşın                       Site Haritası 

 

 Anasayfa

 

 Astroloji

 

 Hayvan Astrolojisi

 

 Horoskop

 

 Yıldız Haritası

 

 Günlük Burçlar

 

 Kişilikler

 

 Diyet

 

 Hediyeler

 

 Yükselen Burç

 

 Uğurlu Sayılar

 

 Renklerin Dili

 

 Kan Grupları

 

 Bugün Doğanlar

 

 Rüya Tabirler

 
HAYVAN ASTROLOJİSİ

  BU BÖLÜMÜ SONUNA KADAR OKUYUN.Sevgili okurlarım , bilindiği gibi birçok insanımız evinde evcil  hayvan beslemekte veya beslemek arzusunda. Hiç düşündünüz mü ? bu sevimli canlılarında bir astroloji dünyası var.uzun zaman bu bilimi inceledim ve sizlere bu bilgileri aktarıyorum. İnsanlarla evcil hayvanların arasındaki uyum tablosuna şöyle bir göz atalım.

KOÇ :         Bu burcun üyesi olan kedi ve köpekler çok şımarık ve oyuncu olurlar.
BOĞA:        Bu burçta doğan sevimli hayvanlar tembel ve saklanan tiplerdir.
İKİZLER :   Her daim sahibine sokulmak isterler . sevilmek okşanmak en büyük tutkularıdır.
YENGEÇ :   Her zaman sahibi ile haşır neşir olmak ister , eve gelen konukları asla hazmedemezler.
ASLAN   :     Hani cilveli denir ya!! İşte o bu burcun üyeleri ,için tam bir kelime çat burada çat şurada misali.
BAŞAK    :    Bu burcun üyesi olan şirin yaratıklar sahipleri ile anlaşamayıp, dışardan gelen insanlara sevgi beslerler.
TERAZİ
    :    Eğer sahibi aynı burcu üyesi ise aşk denilecek kadar tutkun olurlar. Başka burcun üyesi ise insana fazla sokulmayı sevmezler.
AKREP    :      Son derece hisli alıngan azarlanmaya tahammülü yoktur. Evini terk etmeyi düşünürler.
YAY        :       Bu burçtaki hayvanlar deyim yerindeyse tam bir şımarık olurlar, yabancı veya sahibi olması hiç önemli değildir onlar için. Daima sevgi beklerler.
OĞLAK  :       Her zaman sahibini izlemeyi tercih eder. Evine ve sahibine düşkünlüğüyle bilinen hayvanlardır.
KOVA   :       Kendini beğenmiş , kimseye sokulmayan evin sadece bir ferdine aşık olan hayvanlardır.
BALIK    :      Bu burcun hayvanları gezmek için yaratılmıştır , evde yalnız kalmaya tahammülleri yoktur. Eğer yalnız kalacak olurlarsa ev eşyalarına zarar vermeyi düşünürler. 

İşte sevgili okurlarım bu tabloyu okuduktan sonra sizler karar verin. Bende bir hayvan sever olarak üç kedi ,  akvaryum gibi hayvanlarla uğraşmayı seviyorum nerede  başı boş hayvanlar varsa Allah  onlar da  yardım edip bir sahip bulsunlar duasındayım.

ben sizlere ufacık bir anımı yazayım.  bir tesadüf eseri yedi kule hayvan barınağının gönüllü yöneticisi çok değerli MERAL OLCAY HN LA tanıştım. o kadar sevgi yüklü insan ki her bir hayvana canı ve gözü kadar kıymetli bakıyor. tüm olanaklarını onlar için seferber etmiş adeta. ancak yardım edenlerin azlığı çekti dikkatimi. kendisi onurlu olduğunun hemen farkına vardım. barınağın o kadar çok ihtiyacı var ki. ne olur bir yardım sizlerde edin. makarna, kuru mama, naylon doktor eldiveni, süt, çöp torbaları, boşalan yoğurt kapları, çöp kovaları, ilaç, enjektör, gazete, gibi vs az para ile bol iç huzuru yaşamanız açısında. bu dediklerimin bazıları milyoncularda bile satılıyor.  işte bizim masum hayvanlarımızın istekleri sevgi ve para değeri olmayan yardımlar. YEDİ KULE HAYVAN BARINAĞI TELEFONU

     0212 633 58 57 :

   WWW.yedikulehayvanbarinagi.com

 

 DİKKAT BU YAZININ TAMAMINI OKUYUN LÜTFEN

.

    Sevgili hayvan sever dostlarım lütfen barınakları gezin, o ihtiyacı olan hayvanlara yardım edin.  kürke önem vermeyin. kürke hayır deyin. hayvanları diri diri yüzüp kürk yapıyorlar. bu canlıların tek suçları dünyaya hayvan olarak gelmeleri. bazı hayvanlara işkence eden insanlara insan diyoruz, zavallı aciz olan canlılara hayvan diyoruz. lütfen sokaklara temiz sular koyun. o canlılar bir yudum suyu bari rahat içsinler. sayın hayvan dostları hayvan sitelerine üye olun. barınaklara gönül verin bizler hayvan sever olarak onlara yardım elimizi esirgemeyelim. çocuklarımıza dostlarımıza hayvan sevgisi aşılayalım. unutmayalım ki bu dünya sade insanlara ait değil onlarda doğanın bir parçası. iç huzurumuzla yaptığımız yardımlar geceleri rahat uyumamızı sağlayacaktır. bunu sakın unutmayın. aciz olmak istemiyorsanız acizlere yardım elli uzattın.unutmayın her şeyin temeli sevgi, vicdan, her insana bunu aşıladık mı işimiz kolaylaşır. gerçek hayvan sever asla bir hayvanı kesip yemez, onun canına son vermez, onu sever ve kollar. siz hiç kapkaç yapan köpek gördünüz mü? siz hiç insana tecavüz eden hayvan gördünüz mü? siz hiç insan derisinden ayakkabı çanta kullanan kedi gördünüz mü? siz hiç bıçak silah kullanan hayvanla karşılaştınız mı? ama bunu yapan insanlar o kadar çok var ki. haydi bakalım insan mı tehlikeli hayvan mı? karı siz verin. artık birleşelim dünya hayvanları koruma hayvan haklarınız savunma günü 4 ekim. bu gün değil her gün onlar için bir şeyler yapalım. LÜTFEN KURBAN BAYRAMLARINDA BİR ÇOK CANA KIYACAĞIMIZA YAŞATMAYI DENESEK DAHA İYİ OLMAZ MI? ONLARDA ALLAH'IN YARATIĞI CANLAR DEĞİL Mİ? PEKİ ONLARI KESİP YEMEK YERİNE SÜTÜNDEN, PEYNİRİNDEN, YOĞURDUNDAN YARARLANSAK YA. O ZAMAN ALLAH BİZE MERHAMETLİ KULUM DEMEZ Mİ? 7000 YIL ÖNCE ATALARIMIZIN YANLIŞ GELENEĞİNİ GÜNÜMÜZDE YAŞAMAK SİZCE NE KADAR DOĞRU? BU YAPILAN YANLIŞIN GERİ DÖNÜŞÜ YOK. ELİ KANA BULANAN İNSANIN SONU PEK HAYIRLI OLACAĞINI HİÇ ZANNETMİYORUM. KANSIZ BAYRAM DİLEĞİ İLE. ÖLDÜRMEYELİM YAŞATALIM DEMELİYİZ.

  

             Anasayfa               Kimdir                        Basında                   Hizmetlerimiz                       Bize Ulaşın                      Site Haritası